Clinoptilolite Nedir, Faydaları Neler?

6 sene önce tarafından yazılmıştır.

Genellikle volkanik kayaların üzerinde bulunan zeolit elementlerinden biridir. Molekülü ağ şeklinde kristal kafes yapısı ile geniş bir yüzeye sahip olmaktadır. 18. Yüzyıldan itibaren bilinmeye başlamıştır. Ancak uzun yıllar önce bilinmesine rağmen günümüzde hastalıklara henüz yeni yeni kullanılmaktadır. Günümüzde ise diş hekimliğinde, karaciğer hastalıklarında besin intoleransında, zehirlenmelerde diyare ilacı olarak kullanım sağlanmaktadır.

Faydaları Nelerdir?

Alüminoslikatlar ve silikatlar diğer antijenlere benzemekle birlikte spesifik yapıya sahip olmayanların farklı hareket biçimi sergiledikleri de gözlemlenmektedir.  Bu işlem ise göreceli olan bir kısmın aktif hale gelerek oluşan durumu iyileşmeye yardımcı olmaktadır.

En son nano teknolojinin icatları arasında yer almakla birlikte işin küçüklükle herhangi bir alakası olmadığı da belirtilmiştir. Moleküller düzeyler içerisinde organizmaların ve materyalların içerisine girerek özgün yapısına uygun bir şekilde düzenlenmesine yardımcı olmaktadır.

 • Su arıtımı gibi pek çok uygulamada tekrar tekrar kullanım sağlanmakla birlikte defalarca uygulanabilir.
 • Isıl dayanıklılığı oldukça yüksek olmakla birlikte yüksek sıcaklıklarda bırakılarak ardından kullanım sağlanmak için alıp işimize yaramaktadır.
 • Geniş bir yüzeye sahip olmakla birlikte kirlilik arz eden diğer maddelerinde giderilmesinde yarar sağlamaktadır.
 • Diğer kil moleküllerinden farklı bir yapıya sahip olarak suda çözünmemektedirler.
 • Uygulandıkları ortamlarda ise uzun süreli kullanım sağlanarak istenilen şekillerde yardımcı olabilir.
 • Aynı zamanda önemli mineraller arasına giren clinoptilolite dayanıklıklık konusunda da kendini kanıtlamıştır.

Bununla birlikte yaraların iyileşmesine yardımcı olabilecek bu molekül,  yara tozu ürününün içeriğinde de yer alması ile birlikte vücudumuzda meydana gelebilecek herhangi bir olumsuzluğun giderilmesine olumlu etkilere sahip olabilir.

Pek çok kişi yaralarının iyileşmesi için çeşitli ürünlerden faydalanabiliyorlar. Ancak faydalandıkları bu ürünler bazı zamanlarda istenilen sonucu tam anlamı ile verememesi ile birlikte aksi durumun oluşmasına da neden olabilir. Bunun yanı sıra Froximun yara tozu gibi seçeneklerden de yardım alarak kısa sürede olumlu etkilerin ortaya çıkmasına yardımcı olabilir.

Yara Tozu Avrupa Sipariş

Ücretsiz Kargo

149 TL Üzeri Siparişlerinizde
Kargo Ücretsiz

İade Garantisi

14 Gün İçerisinde İade Garantisi

7/24 Canlı Destek Hizmeti

Müşteri Hizmetleri
0534 849 00 03

Orjinal Ürüne %100 Destek

Orjinal Ürünlerimizi Güvenle Sipariş Verebilirsiniz

Tüm Kredi Kartlarına Uyumlu

Sitemizden Yaptığınız Alışverişlerde Tüm Kredi Kartlarıyla Güvenle Ödeme Yapabilirsiniz.

Güvenli Alışveriş

256 Bit SSL Sertifikası ile Güvendesiniz.

Güvenli Alışveriş
Kullanıcı Yorumları
 • Vicdan SözerVicdan Sözer Hem olumlu hem olumsuz yorumlar aldım bu ürün hakkında ama faydasını görüyorum. Ürünün ve sitenin sahtelerine dikkat edilmeli. Bu siteden Çarşamba akşamı sipariş verdim Cuma sabah elime ulaştı, sonrasında birkaç konuda danışmak için müşteri hizmetleriyle iletişime de geçtim "sattık gitti" mantığı yok, yardımcı oldular, sorularımı da cevapladılar. Ben de hiç alışkanlığım olmamasına rağmen girip yorum yaptım ve firmaya teşekkürlerimi iletiyorum

  Yara Tozu Nedir ·  17 October 2018

 • Saregül HanımoğSaregül Hanımoğ Diğer sitelerden aldığımda kargo geç geldi, müşteri hizmetlerine ya ulaşılamıyor ya da 20 dakika bekliyorum. İkinci kez aldım, burayı tercih ettiğim için memnunum. Üşenmedim gelip yorum yaptım teşekkür mahiyetinde :))

  Yara Tozu Nedir ·  17 October 2018

 • Pamir ÇiçekPamir Çiçek Güvenilir site + hızlı kargo + samimi müşteri temsilcileri. Güvenle alabilirsiniz ama ürünü henüz denemediğim için bir şey diyemiyorum

  Yara Tozu Nedir ·  17 October 2018

 • Caner KazanCaner Kazan Açıkçası ilk kez deneyeceğim, müşteri temsilcisi arkadaş çok iyi konuştu ve ikna oldum. Umarım boşa çıkmaz :))

  Yara Tozu Nedir ·  17 October 2018

 • Selin GiritSelin Girit Müşteri temsilcisinin sıcakkanlılığına güvenip 3 tane aldım bakalım inşallah param boşa gitmez :)

  Yara Tozu Nedir ·  17 October 2018

 • İsimsizİsimsiz Güzel bir ürün, tavsiye ediyorum

  Yara Tozu Nedir ·  17 October 2018

 • Salih ÇolakSalih Çolak Kargo + müşteri hizmetleri + ürün + ürün sonrası iletişim konusunda başarılı bir süreç yaşadım, deneyeceğim. Firmaya teşekkür ediyorum

  Yara Tozu Nedir ·  17 October 2018

 • Tuğba GeribaşıTuğba Geribaşı Tavsiye üstüne aldım memnun kaldım, tavsiye ediyorum

  Yara Tozu Nedir ·  17 October 2018

 • Şenay A.Şenay A. Teşekkür ediyorum, memnun kaldım ilk denememde

  Yara Tozu Nedir ·  17 October 2018

 • Cuma SezginoğluCuma Sezginoğlu Fazla söze gerek yok gayet başarılı

  Yara Tozu Nedir ·  17 October 2018

 • ÖzlemÖzlem Merhabalar oğlum 2 ay önce plonidal sinüs ameliyatı oldu ameliyattan 3 hafta sonra enfeksiyon kaptı yara yeniden açıldı antibiyotik tedavisi ile enfeksiyon bitti ancak yara kapanmayınca Froximun kullanıyorum.Bu tür vakalarda kullanan varmı yaranın kapanmasında etkili olurmu

  Kullanıcı Yorumları ·  08 June 2018

 • ömer işsevenlerömer işsevenler mucize bir toz muş annemin nerdeyse parmağı kesilecekti kemikleri gözüküyordu artık toz sayesinde 1 ay gibi sürede tamamen kapandı

  Kullanıcı Yorumları ·  30 September 2016

 • sami çeliksami çelik Ayak parmaklarında açık yara sulanma ve koku oluyor. Yara bakım tozun bu parmaklara ne gibi bir faydası olabilir.(Ganren) için faydası olabilirmi.

  Kullanıcı Yorumları ·  11 March 2015

 • adminadmin merhaba Emre bey Sitemiz üzerinden sipariş ver sayfasına girerek veya müşteri temsilcilerine ulaşarak detaylı bilgi sahibi olmanızın yanı sıra aynı zamanda kolaylık da sipariş verme şansını yakalayabilirsiniz.

  Yara Tozu İstanbul ·  27 December 2014

 • EMREEMRE froxmin skın rara tozu nasıl temın edebılırım

  Yara Tozu İstanbul ·  03 April 2014

 • adminadmin Merhaba Tülay Hanım, Evet Sipariş verebiliyorsunuz.

  Froximun Yara Tozu Avrupa Satış Ve Sipariş ·  03 December 2013

 • ali çelenkali çelenk gerçekten mükemmel bir ürün ben beurger yarasında kullanıyorum

  Kullanıcı Yorumları ·  31 July 2013

 • TülayTülay merhaba! Almanyadan getirtilecek tüm ilaclari da siparis verebiliyormuyuz? bilgi verirseniz sevinirim.Teşekkürler..!

  Froximun Yara Tozu Avrupa Satış Ve Sipariş ·  12 May 2013

 • adminadmin Merhabalar Ahmet Bey, Malesef iptal yada iade durumumuz bulunmamaktadır. Son kullanma tarihleri uzundur. ( En az 1 yıldan fazladır. ) Saygılarımızla iyi günler dileriz.

  Yara Tozu Trabzon ·  06 May 2013

 • ahmet birinciahmet birinci Elimizde kalanlar garanti süresini aşarsa iade edilebilir mi veya garanti bitiminden sonra kullanılabilir mi veya kullanılabilirse ne kadar daha kullanılabilir.

  Yara Tozu Trabzon ·  30 April 2013