Yara Tozu İstanbul

 
Froximun Yara Bakım Tozu İstanbul Kampanyası

1 Kutu Yara Tozu 74 TL

2 Kutu Yara Tozu 148 TL

3 Kutu Yara Tozu 222 TL

4 Kutu Yara Tozu 296 TL

5 Kutu Yara Tozu 360 TL

froximun

Yara Tozu İçeriği

Yara tozunun etkin maddesi Clinoptilolite, ileri düzey teknoloji  (nano teknoloji) ile aktifleştirilmektedir. 8-10 halkalı biçimde hidratlı ve doğal olan mikro gözeneklerli bir yapıya sahiptir. Hidratize ve dehidratize olabilmektedirler. Bu işlemlerin gerçekleştirilmesi sırasında fiziki yapı itibariyle bir değişikliğe maruz kalmaz.

Kimyasal Yapısı

Hidratize edilmiş olan alkali alimünyum silikat.

Ampirik Formülü

Ampirik formülü içerisinde silikat, su ve oksijen yer almaktadır.

(Ca, K2, Na2, Mg)4, Al8, Si40, O96, 24H2O

Aktif Gözenek Çapı

0,4nm (4 angostrom)

Clinoptilolite Nedir?

Volkanik kayalar üzerinde yer alan zeolit elementlerden biri klinoptilolit molekülü ağ biçiminde kristal kafes yapısı itibariyle geniş bir yüzeye sahiptir. Bu sebepten dolayı absorban özelliği çoktur. 3 boyutlu yapıları içeren, alkali katyonların kristal biçiminde hidratlı alüminoslikatlarıdır.

Geriye dönüş sağlanabilecek biçimde su kaybetmeye, kazanmaya ve fiziki yapı itibariyle önemli değişiklik yaşamadan katyonların iyon değiş-tokuşunu sağlama yeteneğine sahip olmaları sayesinde karakterize edilebilmektedirler.

Yara Tozu Nasıl Kullanılmalıdır?

Uzmanlar tarafından farklı bir biçimde kullanımı önerilmediği takdirde hasarlı bölgenin üzerine ince bir tabaka biçiminde froximun yara bakım tozu pudrası dökülür. Bu önerilen işlem gün içerisinde iki ya da üç sefer tekrarlanır. Gerektiği durumlarda yara serum fizyoloji ile temizlenebilir, yara izlendikten sonra tekrardan firoximun yara tozu pudrası uygulanır. Froximun uygulanmış olan bölgeyi isterseniz gazlı bez ile sarabilmeniz mümkündür.

Not: Nekroz oluşumu meydana gelmiş olan bölgelere froximunu uygulamadan önce bu bölgelerin temizlenmesi önerilmektedir.

hemen-siparis-ver-butonu

mesaj

Froximun Yara Tozunu İstanbuldan sipariş versem ne zaman teslim alabilirim?

Froximun yara tozu siparişlerinizi İstanbul iline aynı gün teslim edebilmekteyiz. Siparişinizi verip aynı gün ürününüze sahip olabilmeniz mümkündür. Ayrıca Edirne, Kırklareli, Tekirdağ, Çanakkale, Kocaeli, Yalova, Sakarya, Bilecik, Bursa, Balıkesir, Düzce  illerine de hızlı teslimatlarımız mevcuttur.

2 thoughts on “Yara Tozu İstanbul”


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function twentyfifteen_comment_nav() in /home/yartozu/public_html/wp-content/themes/yaratozu/comments.php:49 Stack trace: #0 /home/yartozu/public_html/wp-includes/comment-template.php(1515): require() #1 /home/yartozu/public_html/wp-content/themes/yaratozu/single.php(32): comments_template() #2 /home/yartozu/public_html/wp-includes/template-loader.php(98): include('/home/yartozu/p...') #3 /home/yartozu/public_html/wp-blog-header.php(19): require_once('/home/yartozu/p...') #4 /home/yartozu/public_html/index.php(17): require('/home/yartozu/p...') #5 {main} thrown in /home/yartozu/public_html/wp-content/themes/yaratozu/comments.php on line 49
WordPress › Hata